Arama

Türk milleti büyük şairi Sezai Karakoç'a ağladı!

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2021 18:16 Güncelleme Tarihi: 18.11.2021 18:17

Ümmetin gür sesi, şair, yazar ve fikir adamı Sezai Karakoç, 88 yaşında hayata veda etti. "Şehzadebaşında Gün Doğmadan" şiirinden ilhamla, Şehzade Camii haziresine defnedildi. Fikriyat başta olmak üzere, binlerce kişi Şehzade Camii'nde Üstad için saf tuttu. Sevenleri Üstad'ın cenazesinin yanında Kur'an-ı Kerim okudu. Onun vefatıyla fikir dünyamızda yeri doldurulamayacak bir boşluk oluştu. Son vedada Üstad'ın cenazesi büyük bir kalabalıkla uğurlanırken, duygu dolu anlar yaşandı. Fikriyat ekibi olarak bizler de Üstad'a olan vazifemizi en önde olarak yerine getirdik.

"Üstad Sezai Karakoç'a son veda" haberimizi okumak için tıklayın
Haberin Devamı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FİKRİYAT veya fikriyat.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
Çocuk ve dijital medya

Çocuk ve dijital medya

İçinde bulunduğumuz yüzyılda teknoloji hayatımızın vazgeçilmezi halinde; hatta çocuklar teknolojinin...

2023 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN