Arama

Bayramda bizi bekleyenler: Darülaceze

Yayınlanma Tarihi: 02.05.2022 13:13 Güncelleme Tarihi: 16.05.2022 10:05

Doğum; hepimizin yaşam boyu süren hikâyesinin başlangıcı... İlkin çevreyi fark ediyoruz hepimiz, sonra olup biteni. Yaş alarak devam ederken hayat; insanı bilmediği yerlere sürüklüyor. Bir de bakmışsın ki, yuvan bilmediğin bir yer olmuş. Bu yuvalardan biri de Darülaceze… Fikriyat ekibi olarak binbir ömre şahit olan Darülaceze'deki büyüklerimizi ziyaret ettik. Şunu bir kez daha fark ettik ki onların yüzündeki tebessümü görmek, hayatlarını dinlemek çok başkaydı. Siz de bu bayram günü büyüklerimizi ziyaret ederek yüzlerde tebessüm olmaya ne dersiniz?

Haberin Devamı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FİKRİYAT veya fikriyat.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
Super Helper Sendromu nedir?

Super Helper Sendromu nedir?

Çevrenizdekilere "hayır!" diyemiyorsanız siz de Süper Yardımcı Sendromu’na yakalanmış olabilirsiniz....

2024 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN