Arama

11 Eylül saldırısından Bush'un haberi var mıydı?

Yayınlanma Tarihi: 18.03.2019 14:53 Güncelleme Tarihi: 11.09.2018 15:16

11 Eylül saldırılarından kısa bir süre sonra çeşitli iddialar ortaya atıldı. Bu iddialar arasında birbirinden ilginç detaylar da bulunuyordu. Onlardan biri, canlı yayında bir gazetecinin Bush'a yönelttiği soruydu. Gazeteci, "Siyaset için zaman olacağını söylediniz, ama aynı zamanda Washington'ın tonunu da değiştirmek istediğinizi söylediniz. Howard Dean (Bush'a muhalif siyasetçi) bu aralar sizin 11 Eylül'den haberiniz olup olmadığı üzerinde sorgulamalar yapıyor. Cumhuriyetçi Komite'nin bu tarz politik nefret söylemlerine karşı sınır koymasına katılıyor musunuz?" şeklinde soru sormuş; karşılığında ise, Bush'tan mütereddit bir şekilde "Evet, politika için zaman olacak… Bu çok saçma bir ima…" cevabını almıştı. Bush, bu soru karşısındaki şaşkınlığını kameralardan saklayamamıştı.

Haberin Devamı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FİKRİYAT veya fikriyat.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
2023 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN