Arama

  • Anasayfa
  • Galeri
  • İslam
  • Resimli Miraç Kandili mesajları! En güzel kandil mesajları ve sözleri 2021...

Resimli Miraç Kandili mesajları! En güzel kandil mesajları ve sözleri 2021...

İslam aleminin heyecanla beklediği Miraç Kandili 10 Mart Çarşamba günü idrak edilecek. Miraç, feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri... 2021 Miraç Kandili gelmesi ile etkileyici, anlamlı ve resimli kandil mesajları araştırılıyor. Siz de dua dolu dileklerinizi kandil mesajları ile iletebilirsiniz. SMS olarak gönderebileceğiniz, Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabileceğiniz resimli, anlamlı, en güzel Miraç kandili sözleri ve mesajları...

Ya Rabbim Sen affedicisin, affetmesini seven ve bilensin. Sen bizleri bu mübarek Miraç Kandili hatırına mağfiret eyle.

Peygamber Efendimiz Miraç gecesinde neler yaşadı?

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Ey Rabbim! Bu gece şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa nasiplenmeyi kısmet eyle. Miraç kandiliniz mübarek olsun!

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak gibi yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların sizleri sırılsıklam etmesi dileğiyle... Kandiliniz mübarek olsun!

2023 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN