Arama

  • Anasayfa
  • Galeri
  • İslam
  • Resimli Kurban Bayramı mesajları! En güzel, dualı, değişik bayram mesajları ve sözleri...

Resimli Kurban Bayramı mesajları! En güzel, dualı, değişik bayram mesajları ve sözleri...

Müslümanlar bir mübarek güne daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Bu mübarek günde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz 2021'in en güzel, değişik bayram mesajlarını sizler için derledik. İşte dualı, resimli Kurban Bayramı mesajları!

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

Teşrik tekbirinin okunuşu...

Kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Allah'tan temenni ediyorum.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Tekbirlerle başlar Arefe Günümüz…

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun!

Kurban Bayramı'nın önemi nedir?

2021 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN