Arama

Evden çalışmanın püf noktaları

Evden çalışmak, corona virüs vakalarının ülkemizde görülmesiyle gündeme gelen konulardan biri. Çoğu şirket, evden çalışma sistemine geçti ve her geçen gün bu sayı artıyor. Pek çok kişi evden çalışmanın kolay olduğunu düşünse de aslında doğru bir sistem oluşturulmadığı sürece evden çalışmak daha zor hale gelebiliyor. Üstelik teknik yetersizlikler de evden çalışmayı zorlaştırabiliyor. Peki, evden çalışırken de iş veriminizi düşürmemeniz mümkün mü? Evden çalışmanın püf noktaları neler?

  • 1
  • 20
EVDEN ÇALIŞMAK NE ANLAMA GELİR?
EVDEN ÇALIŞMAK NE ANLAMA GELİR?

Evden çalışmak, yani home ofis olarak da dünya literatüründe sık anılan bu sistem, serbest çalışan kişiler tarafından sık kullanılan bir sistemdir.

Home ofis çalışan kişiler bir ofis kiralamak ve ofisin giderlerini karşılamak yerine, evlerinin bir bölümünü ofis alanına dönüştürmeyi tercih ederler.

  • 3
  • 20
CORONA VİRÜS NEDENİYLE PEK ÇOK KİŞİ EVDEN ÇALIŞIYOR
CORONA VİRÜS NEDENİYLE PEK ÇOK KİŞİ EVDEN ÇALIŞIYOR

Son günlerde corona virüsün ülkemizde de yaygınlık kazanması nedeniyle pek çok şirket ve çalışan evden çalışma yöntemini hayata geçirdiler.

Birçok kişi için evden çalışmak kolay ve rahat olarak görülse de bazı kişiler için odaklanma ve iş verimi konusunda zorlayıcı olabiliyor. Peki, evden çalışmanın etkili yolları nelerdir?

  • 5
  • 20
AYRI BİR ÇALIŞMA ODASI OLUŞTURMANIZ MÜMKÜN DEĞİLSE…
AYRI BİR ÇALIŞMA ODASI OLUŞTURMANIZ MÜMKÜN DEĞİLSE…

Hem ev karantinası hem de sosyal izolasyon için evden çalışmak zorunda kalanların öncelikle evlerinde bir çalışma sistemi kurmaları gerekiyor.

SOSYAL İZOLASYON NASIL YAPILIR?

2020 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN