Arama

filminin setinde duygusal anlar!

Ayla filminin setinde duygusal anlar!

’nin ’nda evlatlık edindiği , hayat hikâyesinin anlatıldığı yapımın setine gelerek manevi babasıyla buluştu.

Türkiye'nin Oscar aday adayı filminin vizyon tarihi belli oldu. Astsubay 'nin sevgi ve bağlılığını anlatan yapım 27 Ekim'de vizyona girecek. , ve 'nin rol aldığı filmin yönetmen koltuğuna oturuyor. 'nda Süleyman Dilbirliği'nin Koreli bir kızı evlatlık olarak alıp ona Ayla adını vermesini anlatan filmin seti ilginç bir buluşmaya ev sahipliği yaptı.

MECBURi AYRILIK

Halen hayatta olan Süleymen Dilbirliği ile şimdiki adı (70) olan Ayla bir araya geldi. Duygusal anların yaşandığı karşılaşmada ikili gözyaşlarını tutamazken birbirine bol bol sarıldı. Küçük bir kızken kendisini sahiplenen ancak hayat şartları nedeniyle ayrı düşmek zorunda kaldığı Dilbirliği'yle buluşmanın heyecanını yaşayan Ayla, settekilerin de duygusal anlar yaşamasına neden oldu.

DRAMATİK HİKÂYE

1950 yılında savaşta yer alan Süleyman Astsubay 5 yaşında bir kız bulur. Astsubay kızı yanına alır ve Ayla ismini verir. Ayla ile astsubay kısa sürede baba-kız gibi olurlar. Ancak 15 ay sonunda birliğin Türkiye'ye dönmesi gerekir. Ayla'yı bırakıp dönmek istemeyen Süleyman Astsubay her yolu denese de Kore kanunlarını aşamaz.(Akşam)

2020 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN