Arama

"Hepsi beraber de gelse, bu hesabı göreceğiz!"

Hepsi beraber de gelse, bu hesabı göreceğiz!
Yayınlanma Tarihi: 4.6.2017 11:34:00

Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, devletin tüm hainlerin üstesinden geleceğini belirterek, "FETÖ’süydü, DEAŞ’ıydı, PKK’sıydı, DHKP-C’siydi aklınıza ne gelirse gelsin, hepsi beraber de gelse Allah’ın izni ile biz bu hesabı göreceğiz" dedi.
Erzurum Polisevi’nde şehit aileleri için düzenlenen iftarın ardında edilen dua sonrası Selamı Altınok şehit ailelerine bir konuşma yaptı. Terör örgütleriyle 24 saat mücadele edildiğini söyleyen Altınok şöyle dedi
"Bu devlet hainlerin hepsinin üstesinden teker teker gelecek. Hiçbir zaman biz şüpheye, acziyete, yeise düşmedik. FETÖ’süydü, DEAŞ’ıydı, PKK’sıydı, DHKP-C’siydi aklınıza ne gelirse gelsin, hepsi beraber de gelse, Allah’ın izni ile biz bu hesabı göreceğiz. Niye göreceğiz, devletimiz, yönetenlerdeki irade çok güçlü. Bu millete kimse hainlik yapmayacak. Hainlik yaparsa mutlaka ve mutlaka hesabını vermek zorunda olduğunu bilecek. Kim olursa, ne amaçla olursa olsun, Allah’ın izniyle kendi adımıza konuşuyorum, 271 bin kahraman silah arkadaşımla, aslan parçası kardeşimle, biz 24 saat mücadele veriyoruz. Bu mücadeleyi verirken kardeş kuruluşumuz jandarma teşkilatıyla iç içe, gönül gönüle mücadele ediyoruz. Birimizin boğazından bir lokma geçtiğinde, öbürü rahatsız oluyor. Onun da boğazından bir lokma geçsin düşüncesiyle çalışıyoruz. Devletin güvenlik algısını yöneten kim varsa, birlik ve beraberlik içerisinde iyi bir orkestra şefimiz var, o şefin koordinesinde Allah’a hamd olsun çok güzel sınavlar veriyoruz. Allah bu millete şehit acısı, farklı acılar yaşatmasın. Bu milletin başından bayrağı, kulaklarından da ezan sesini eksik etmesin. O eksik olmasın, birlik beraberlik devam etsin diye biz mücadeleye devam edeceğiz." (DHA. Erzurum)

2024 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN