Arama

Başörtülü kadına alçak saldırı

İstanbul Ataşehir'de yolda yürüyen kadın bir adamın yumruklu saldırısına uğradı. Olay anı güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Başörtülü kadına alçak saldırı
Yayınlanma Tarihi: 1.10.2017 00:00:00 Güncelleme Tarihi: 01.10.2017 14:01

Olay, geçtiğimiz günlerde Ataşehir'de meydana geldi. Yolda yürüyen bir kadın karşı taraftan gelen şahıs tarafından önce omuz çarpılarak arkasından da yumruklanarak saldırısına uğradı. Yaşanan bu saldırı anı ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Güvenlik kamerasının kaydettiği görüntülerde ise adamın yolda yürüyen kadına aniden omuz atması kadının dönüp şahsa bir şeyler söyledikten sonra yumruklanması ve kadının yere düşmesi görülüyor.

KİMLİĞİ BELİRLENDİ! YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

​Ataşehir'de bir kadının darbedilmesi olayına karışan ve kimliği belirlenen zanlının yakalanması için çalışma başlatıldı.

Ferhatpaşa Mahallesi'nde ismi öğrenilemeyen bir kadının yolda yürürken, bir erkek tarafından darbedilmesine ilişkin güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler incelemeye alındı.

Yapılan incelemelerde, yolda yürüyen kadına önce çarpıp ardından yumruk atan şüphelinin kimlik bilgilerini tespit eden ekipler, şahsın yakalanması için çalışma başlattı.

Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılan görüntülerde zanlının kadına omuz attıktan sonra yanına gelerek yumruk atması ve kadının aldığı darbeyle yere yığılması görülüyor.

Darpedilen kadının sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi
2023 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN