Arama

Türkiye’ye tatil için bile sokulmasın

Yayınlanma Tarihi: 05.08.2017 00:00 Güncelleme Tarihi: 05.08.2017 16:38
Türkiye’ye tatil için bile sokulmasın

Terör örgütü PKK’nın tüm eylemlerine giden Belçikalı Bakan Zuhal Demir, Türk vatandaşlığından çıkma kararı aldı

Belçika hükumetinde "eşitlikten sorumlu" devlet bakanı Zuhal Demir Türk vatandaşlığından çıkmak için harekete geçti.

Belçika hükumetinde eşitlikten sorumlu devlet bakanı olan ırkçı N-VA partisi üyesi Zuhal Demir "Atalarımın doğduğu ülkeyi tanıyamaz oldum, aradaki çukur giderek büyüyor. İslam'ın Türk toplumu üzerindeki etkisi, kadın hakları, azınlıkların hakları, demokrasinin gerilemesi, Türkiye'de her şey tersine gidiyor, Türkiye benim için en iyi tatil ülkesi olarak kalacak fakat Türk vatandaşlığı benim için artık uygun olmaktan çıktı" açıklamasını yaptı.

2 Mart 1980 Belçika doğumlu olan Zuhal Demir avukat diplomasına sahip ve ırkçı Flaman partisi üyesi, 24 şubat 2017 tarihinden beride Belçika hükumetinde "Eşitlikten sorumlu devlet bakanı" olarak görev yapıyor.

DAİMA PKK'NIN HİZMETİNDE

Zuhal Demir, önce Belçika'nın ardından terör örgütü PKK'nın hizmetine girdi. Kanlı örgütün ülke genelinde düzenlediği tüm etkinliklere gitti. PKK paçavralarının açıldığı toplantılarda akıl verdi!
Türkiye, teröre karşı hem içeride hem de dışarıda büyük bir mücadele başlattı. Ancak şer odakları düşmanlıkta sınır tanımadı. Belçika Federal hükümeti "yoksulluk, fırsat eşitliği, engelli, kentsel politika ve bilim politikası" devlet bakanı olan Yeni Flaman İttifak Partisi (NVA) milletvekili Zuhal Demir, terör örgütü PKK ile uzantılarına destek sağladı.

2022 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN