Arama

İstanbul’a yakın 10 büyüleyici kamp alanı

Yazın gelmesi ve tatil sezonunun açılmasıyla birlikte doğaseverler de kamp alanlarını doldurmaya başladılar. Son yıllarda bir hayli popüler olan kamp faaliyeti, hayata dair yeni keşifler yapmak, doğayla baş başa kalmak ve el değmemiş güzellikleri görmek isteyenlerin ilk tercihi. Fikriyat olarak, İstanbul'a yakın, doğal güzellikler bakımından oldukça zengin 10 kamp alanını sizler için derledik.

  • 1
  • 20
KAZDAĞLARI, BALIKESİR
KAZDAĞLARI, BALIKESİR

Balıkesir ve Çanakkale'yi birbirine bağlayan Kazdağları, "İda Dağı" ismiyle de türlü efsanelere konu olan bir yer.

Dünya çapında oksijenin en bol olduğu ikinci dağ olarak bilinen Kazdağları, doğanın bize bahşettiği muhteşem bir alan. Burada uygun fiyatlı kamp alanlarında çadırınızla konaklayabilir; taş, ahşap veya ağaç evlerde kalabilirsiniz.

  • 3
  • 20
ASSOS, ÇANAKKALE
ASSOS, ÇANAKKALE

Çanakkale'de bulunan Assos, kamp severler tarafından en fazla tercih edilen kamp alanlarından birisi.

Doğayla iç içe, sessiz ve sakin bir tatil hayal ediyorsanız Assos'ta bulunan kamp alanları tam size göre. Burada bulunan kamp alanları, hem temiz hem de yemekleri oldukça lezzetli.

  • 5
  • 20
ULUDAĞ, BURSA
ULUDAĞ, BURSA

Uludağ doğal güzellikleriyle her mevsim insanı doğa mucizelerine inandırmayı başarıyor. Daha çok kış tatillerinin merkezi olarak görsek de Uludağ'da yaz aylarında da Bursa'nın büyülü atmosferini doya doya yaşayabilirsiniz.

2020 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN