Arama

tanıtım günleri başladı !

Medipol Üniversitesi tanıtım günleri başladı !

Her fakülte ve programın kendi akademisyenleri tarafından anlatıldığı tanıtım günlerinde gelecekteki mesleğinizi yakından tanıma fırsatı yakalayabilir, üniversitemiz, burs, barınma, spor, sağlık ve sosyal olanaklar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Üniversite öğrencilerinin yerleşkeleri gezebileceğini tanıtım programı sonrasında, 'nden kalkacak servislerle Hastanesine gidilebilir.

Ziyaret Saatleri: 09.00-18.00

Artı %25 Tercih Bursu

Yerleştikleri program öncesindeki bütün tercihlerini İstanbul Medipol Üniversitesi'nin önlisans ve lisans programları arasından yapan adaylara, aşağıdaki şekilde tercih bursu uygulanacaktır.

  • Sadece Tam Burslu ve %50 Burslu kontenjanı olan programların, %50 Burslu kontenjanına yerleştikleri takdirde, kendilerine tahakkuk edecek öğrenim ücretinden ayrıca %25 indirim,
  • Tam Burslu, %50 Burslu ve %25 Burslu kontenjanı olan programların, %25 Burslu kontenjanına yerleştikleri takdirde, kendilerine tahakkuk edecek öğrenim ücretinden ayrıca %25 indirim,
  • Ücretli kontenjanı bulunan Tıp Fakültesi ile Hukuk Fakültesinde ücretli kontenjana yerleşenlere öğrenim ücretinden %50 indirim ve %25 Burslu kontenjanına yerleşenlere kendilerine tahakkuk edecek öğrenim ücretinden ayrıca %25 indirim yapılacaktır.
2020 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN