Arama

Fikriyat Etnospor Kültür Festivali'nde

Yayınlanma Tarihi: 21.06.2024 12:10 Güncelleme Tarihi: 21.06.2024 15:13

Fikriyat ekibi olarak bu sene altıncısı düzenlenen Etnospor Kültür Festivali'ne katıldık. Alanda deneyimlediğimiz pek çok aktivitenin yanı sıra birbirinden kıymetli insanlarla röportajlar gerçekleştirdik. İşte, 6. Etnospor Kültür Festivali'nden geriye kalanlar...

🔹 Türk dünyasının ruhunu yansıtan Etnospor Festivali bu yılda renkli görüntülere sahne oldu. Kazak, Kırgız, Özbek, Ahıska, Azerbaycan Türkleri gibi Türk toplulukları başta olmak üzere pek çok ülke festivale katıldı. Katılım sağlayan ülkeler kendi gelenek ve göreneklerini, yemek kültürlerini ziyaretçilere sundu.

🔹 Bizlerde Fikriyat ekibi olarak Dayanışma Obası'nda yerimizi aldık ve sizlerle buluştuk. Birbirinden güzel etkinlikler gerçekleştirdik. Çocuklar için ahşap boyama, dev boyama, masal atölyesi; gençler içinse sulu boya ve sunum atölyeleri gerçekleştirildi. Ayşe Çam eşliğinde P4C çemberi kuruldu ve çocuklara Filistin ile boykot anlatıldı.

💠💠💠

FİKRİYAT.COM SOSYAL MEDYADA!

Fikriyat'ı aşağıdaki sosyal medya adreslerinden takip edebilirsiniz;

👉 TWITTER

👉 INSTAGRAM

👉 FACEBOOK

👉 YOUTUBE 🔔

👉 Fikriyat.com mobil uygulamasını ise buradan indirebilirsiniz.

Görüş ve önerileriniz için bizlere ulaşabileceğiniz e-posta adresimiz:

fikriyat@fikriyat.com.tr

Haberin Devamı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FİKRİYAT veya fikriyat.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
Çin’de trajik bir gelenek

Çin'de trajik bir gelenek

Lotus ayak uygulaması, Çin'de ortaya çıkmış trajik bir gelenektir. Bu topraklarda belirli sebeplerden...

Mardin Ulu Camii

Mardin Ulu Camii

Mardin Ulu Camii, 12. yüzyıl Artuklu mimarisini en güzel örneklerindendir. Yivleme tekniği...

2024 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN