Arama

Dünyanın en çirkin kadını: Mary Ann Bevan

Yayınlanma Tarihi: 28.11.2022 16:06 Güncelleme Tarihi: 28.11.2022 16:07

20 Aralık 1874 yılında dünyaya geldi Mary Ann Webster… Eğitimini tamamladıktan sonra hemşire oldu ve takvimler 1903 yılını gösterdiğinde Thomas Bevan ile evlenerek eşinin soyadını alarak ve bu evlikle beraber 4 çocuk dünyaya getirdi. Her şey yolunda giderken evliliğinin üçüncü senesinde o dönemde çok da bilinmeyen bir hastalığa yakalandı ve bu hastalıkla birlikte Mary için büyük mücadele çoktan başladı… Akromegali hastalığına yakalanan Mary’nin yüzü, elleri, ayakları ve hatta vücudunun her yeri giderek anormal derecede büyüme başladı.

Haberin Devamı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FİKRİYAT veya fikriyat.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
2023 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN