Arama

  • Anasayfa
  • Gündem
  • Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmeden önceki son sözleri

'nın öldürülmeden önceki son sözleri

Yayınlanma Tarihi: 10.12.2018 00:00 Güncelleme Tarihi: 10.12.2018 10:35
Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmeden önceki son sözleri

Amerikan televizyonunun haberine göre, 'nın öldürülmeden önceki son sözleri ''Nefes alamıyorum'' oldu. CNN, haberini Kaşıkçı cinayeti soruşturması hakkında brifing alan ve Kaşıkçı'nın son anlarının ses kaydının çevirisini gören bir kaynağa dayandırdı.

Kaşıkçı'nın ölümünün acemice işlenmiş bir olmadığını ve önceden planlandığını söyleyen haber kaynağı, Kaşıkçı'nın kendisini öldürmek isteyenlere karşı mücadele verdiğini belirtti.

Ses kaydı dökümlerinde Kaşıkçı'nın cesedinin bir testere ile parçalara ayrıldığı bilgisinin de yer aldığı belirtilen haberde, faillere Kaşıkçı'nın bedeni parçalara ayrılırken müzik dinlemeleri tavsiye edildiği ifade edildi.

TELEFON GÖRÜŞMELERİNDE BİLGİ VERİLDİ

Haberde ayrıca ses kaydı dökümlerinde cinayet işlendikten sonra birtakım telefon görüşmeleri yapılarak karşı tarafa bilgi verildiği bilgisinin de yer aldığı kaydedildi.

Veliaht Prensi Muhammed bin Selman gazeteci 'nın 2 Ekim'de Suudi Arabistan'ın Başkonsolosluğunda öldürülmesi üzerine eleştirilerin hedefi olmuştu. ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatının (), Kaşıkçı'nın öldürülmesi emrini bin Selman'ın verdiği sonucuna ulaştığı bildirilmişti.

2021 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN