Arama

Dünyanın her köşesinden haftanın fotoğrafları

Kış ve karın yüzünü göstermesiyle ülkemizin çeşitli yerlerinde muhteşem manzaralar oluştu. Bunun yanı sıra Gazze'deki olaylar ve Endonezya'daki tsunami de fotoğrafçıların objektifine yansıdı. İşte, dünyadan ve ülkemizden haftanın fotoğrafları...

ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERDEN SOKAK KÖPEKLERİNE MAMA DESTEĞİ

Kütahya'nın Domaniç ilçesinde bir grup hayvansever öğretmen ve öğrenci, kar nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak köpeklerini besledi.

BOLU DAĞI'NDAKİ SİS

Bolu Dağı'nın eteklerinde adeta sisten bir denizi andıran sis bulutu güzel görüntüler oluşturdu.

GAZZE'DEKİ BÜYÜK DÖNÜŞ YÜRÜYÜŞÜ GÖSTERİLERİ

İsrail ablukası altındaki Gazze Şeridi sınırında düzenlenen barışçıl "Büyük Dönüş Yürüyüşü" gösterileri devam etti. Gazze'nin Cibalya Mülteci Kampı doğusundaki İsrail sınırda toplanan Filistinliler, gösteri düzenledi.

DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – KHİMKİ

Basketbolda THY Avrupa Ligi'nin 14. haftasında Darüşşafaka Tekfen, Rusya temsilcisi Khimki ile deplasmanda karşılaştı. Bir pozisyonda Darüşşafaka Tekfen oyuncusu Oguz Savaş (solda) rakibi ile mücadele etti.

EN UZUN GECEDE ELLER TETİKTEYDİ

Van'da terör örgütü PKK/KCK'ya karşı gerçekleştirdikleri başarılı operasyonlarla bölgede huzur ve güveni sağlayan güvenlik güçleri, yılın en uzun gecesinde de halkın huzuru için görevini sürdürdü. Van'da güvenliğin sağlanması, halkın huzur içinde yaşamını sürdürmesi ve kamu düzeninin korunması amacıyla PKK'lı teröristlere yönelik operasyonlarını başarıyla sürdüren İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kentin dört bir yanında görev yapıyor.

2020 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN