Arama

Etkinlikler

Veri bilimci yetiştiren program

Veri bilimci yetiştiren program

Pazarlama ve finans alanlarında veri bilimci yetiştiren MSc in Big Data and Business Analytics - İTÜ 2018-2019 Güz Dönemi başvuruları başladı.

Dünya Helal Zirvesi İstanbulda

Dünya Helal Zirvesi İstanbul'da

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenecek olan Dünya Helal Zirvesi 2018 ve 6. İslam İşbirliği Teşkilatı Helal Expo Fuarı 29 Kasım - 02 Aralık 2018 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi'nin katkı ve işbirliği ile gerçekleştirilecek.

NeoTech Kampüs lise öğrencilerini bekliyor!

NeoTech Kampüs lise öğrencilerini bekliyor!

Nişantaşı Üniversitesi'nin lise öğrencileri için gerçekleştirmiş olduğu lise yaz okulu projesi hayata geçiyor. Aday öğrenciler, Programlar sayfasından bölümlere ve ders içeriklerine erişim sağlayabilecek..

Çocuk İçin Sosyal Hizmet paneli

"Çocuk İçin Sosyal Hizmet" paneli

Nişantaşı Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü tarafından, Koruyucu Aile konulu “Çocuk İçin Sosyal Hizmet” paneli gerçekleştirilecek.

Zeytin çekirdekleri- Chromas konseri

Zeytin çekirdekleri- Chromas konseri

Boğaziçi Üniversitesi, 30 zeytin çekirdeğini ve Chromas Koro'yu bir kez daha ağırlıyor. Zeytin Çekirdekleri ve Chromas Koro, Albert Long Hall'de aynı sahneyi dinleyicilerle paylaşacak. Askıda (öğrencilere hediye edilecek) bilet için ASKIDA BİLET alternatifi de sunulacak. Konserin tüm geliri Ayvalık Yaz ve Kış Okulları projesine aktarılacak.

Film gösterimi ve söyleşi: My year with Helen

Film gösterimi ve söyleşi: My year with Helen

21. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali’nin davetlisi olarak ülkemize gelecek olan Yeni Zelanda eski Başbakanı Helen Clark, 16 Mayıs'ta Boğaziçi Üniversitesi'nin konuğu olacak.

1 milyon kitap kapasiteli İzü merkez kütüphane açıldı

1 milyon kitap kapasiteli İzü merkez kütüphane açıldı

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nin inşası tamamlanan yeni Merkez Kütüphanesi kullanıma açıldı. İZÜ Merkez Kütüphane, 13 bin 500 metrekare kullanım alanı, bin 500 araştırmacı ve 1 milyon kitap kapasitesi ile İstanbul'un en büyük kütüphanesi olma özelliğine sahipken, Türkiye’nin ise en büyük kütüphaneleri arasında yer alıyor.

Savaştaki Kültürel Miras  paneli

"Savaştaki Kültürel Miras" paneli

Oturum Başkanlığını Nişantaşı Üniversitesi'nden Dr. Nurcan Yalman’ın yapacağı, “Savaştaki Kültürel Miras” paneli 17 Mayıs'ta başlayacak.

Türkiyenin en önemli yazılım konferansı

Türkiye'nin en önemli yazılım konferansı

Cloud teknolojileri, IoT, yapay zeka, machine learning, devOps gibi yazılım dünyasındaki son gelişmelerin ele alınacağı Developer Summit İstanbul, 12 Mayıs Cumartesi günü Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 NeoTech Kampüs’te!

DOUda İş Sağlığı ve Güvenliği  semineri

DOU'da İş Sağlığı ve Güvenliği semineri

MYO İnşaat Teknolojisi Programı ve İş Sağlığı ve Güvenliği Programının ortaklaşa gerçekleştirdiği “Risk-sizsiniz” semineri 11 Mayıs 2018 Cuma 14:00’da Doğuş Üniversitesi, 4B Tiyatro Salonu’nda yapılacak.

Anneler Gününe özel etkinlikler başlıyor

Anneler Gününe özel etkinlikler başlıyor

Evrensel bir gün olan ancak tarihi ülkelere göre farklılaşan Anneler Günü için hazırlıklar devam ederken, Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Anneler Gününe özel olarak Cemre Tenim ile Cupcake Workshop’u yapacak.

2018 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN