Arama

İslam coğrafyasında Ramazan sevinci!

Yayınlanma Tarihi: 22.04.2020 16:47 Güncelleme Tarihi: 22.04.2020 17:00

Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan, her iklimde en güzel şekilde karşılanıyor. On bir ayın sultanı Ramazan'ın coşkusu ve beraberinde yaşanan kardeşlik, birliktelik sevinci tüm İslam dünyasında varlığını sürdürmeye devam ediyor. İşte tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını günlerinde İslam coğrafyasında yaşanan mübarek Ramazan ayı coşkusu bu kliple sosyal medyaya yansıdı. Tüm İslam alemine Ramazan ayı hayırlı ve bereketli olsun.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının gelmesiyle gönüller daha yoğun bir şekilde Kur'an-ı Kerim ile hemhal olmaya başladı. Bizler de Fikriyat ailesi olarak, Kur'an-ı Kerim'den sure ve mealleri ayet ayet dinleyebileceğiniz podcastlerimizi sizlerle buluşturmanın sevincini yaşıyoruz. İshak Danış ve Nüvid Candaner'in Kur'an-ı Kerim'den sure ve mealleri ayet ayet seslendirdiği "Mealli Hatim" podcastlerimizi buradan dinleyebilir ve indirebilirsiniz.

Haberin Devamı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FİKRİYAT veya fikriyat.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
2024 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN