Arama

Gündem

MEB ile Enerji Bakanlığı arasında eğitim işbirliği

MEB ile Enerji Bakanlığı arasında eğitim işbirliği

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, görevine geldiği ilk günden beri inşa etmeye çalıştıkları stratejinin saç ayaklarından biri olan eğitim alanında önemli bir adım attıklarını söyledi.

Endülüsten Konyaya bir aşk hikayesi

Endülüs'ten Konya'ya bir aşk hikayesi

İspanya'da İslam'ı seçen ve restoran işletmecisi Mehmet Koçak ile evlenen Venezuelalı Emel Koçak, eşiyle Konya'nın Seydişehir ilçesinde açtığı "otobüs restoran"da Güney Amerika ve İtalyan lezzetlerini Türk müşterilerine sunuyor.

FETÖ’cülerden “UYUDUM” yalanı

FETÖ’cülerden “UYUDUM” yalanı

FETÖ’nün darbe girişimi davasının sanıkları, bombaların düştüğü, çatışmaların yaşandığı hain gece için ortaklaşa belirledikleri "uyudum" yalanını ileri sürdü.

Yurt Gazetesinden skandal Eren manşeti

Yurt Gazetesi'nden skandal Eren manşeti

Geçtiğimiz günlerde Trabzon'da PKK'lı teröristlerin yerini güvenlik güçlerine gösterirken şehit edilen ve 80 milyonun "İyi ki varsın" dediği şehit Eren Bülbül'ü önce "ölü" ilan ettiler. Sonra da alçak bir manşetle "para için öldüğü" algısını oluşturmaya çalıştılar. İşte Yurt Gazetesi'nin skandal manşeti.

17 yılda 164 bin 307 deprem yaşandı

17 yılda 164 bin 307 deprem yaşandı

Türkiye'de 114 yılda can ve mal kaybının yaşandığı 6 büyüklük ve üzerinde 66 deprem meydana gelirken, son 17 yılda 164 bin 307 depremle ülke adeta beşik gibi sallandı.

Ankaradan ABD’ye PYD/PKK misillemesi

Ankara'dan ABD’ye PYD/PKK misillemesi

İran Genelkurmay Başkanı Tümgeneral Bakıri, Devrim Muhafızları komutanıyla birlikte çalışma ziyareti için Ankara’ya geldi. Üç günlük görüşmelerde Suriye ve Irak’taki gelişmeler masaya yatırılacak.

İran Suriyede uzun menzilli füze fabrikası kuruyor iddiası

İran "Suriye'de uzun menzilli füze fabrikası kuruyor" iddiası

İsrail medyasında İran'ın, Suriye'nin kuzeybatısında uzun menzilli füze üretmek için fabrika kurduğu iddia edildi. İsrail hükümeti "İran'ın Suriye'de etkinliğini artırmasının kendileri için kırmızı çizgi" olduğunu belirtiyor.

Rus uzmandan ilginç iddia

Rus uzmandan ilginç iddia

ABD'nin Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'yu iktidardan indirmek için askeri müdahale dahil yeni seçenekler araştırdığı öne sürüldü

Bayram tatili 10 gün

Bayram tatili 10 gün

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında açıklama yapan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ Kurban Bayramı tatilinin 10 gün olacağını söyledi.

2017 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN