Arama

Siyaset

Bahçeli: Adaleti katledenler adaleti konuşmasın

Bahçeli: Adaleti katledenler adaleti konuşmasın

MHP lideri Bahçeli, Kılıçdaroğlu ve MHP'li muhaliflere sert tepki gösterdi. Mahkemenin tüzük kurultayını değerlendiren Bahçeli, muhaliflerin mahkeme kararlarına karşı iki yüzlü olduğunu vurguladı. "FETÖ’cülerle bir olup adaleti katledenler adaleti ağızlarına almasın" diyen Bahçeli, "Soluğunuz yeterse Pensilvanya’ya kadar gidin, geri gelmeyin" ifadelerini kullandı.

Ya suç duyurusunu anlamadı, ya da bilerek yalan söylüyor

Ya suç duyurusunu anlamadı, ya da bilerek yalan söylüyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliğinden Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilen suç duyurusu yazısını diline dolayarak, devlet işlerinden habersiz olduğunu bir kez daha kanıtladı

15 Temmuz darbesini perdelemeye çalışıyor

15 Temmuz darbesini perdelemeye çalışıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz’da yaşanan kanlı darbe girişimini perdelemek için, OHAL kararnamesinin çıkarıldığı 20 Temmuz tarihini “Darbe” olarak lanse etmeye çalışıyor. Oysa OHAL, darbecilerin temizlenmesi için kullanılan bir yetkilendirmeden ibaret.

MHPnin tüzük kurultayı iptal oldu

MHP'nin tüzük kurultayı iptal oldu

Genel Merkeze bayrak açarak Olağanüstü Genel Kurul kararı alan muhaliflere mahkemeden kötü haber geldi. Mahkeme, 19 Haziran 2016 Tüzük kurultayını geçersiz saydı ve burada alınan kararların da ‘yok’ hükmünde olduğunu karara bağladı

Yürüyen CHP’li sayısı azalıyor

Yürüyen CHP’li sayısı azalıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Adalet Yürüyüşü'nün 5'inci gününde, Kızılcahamam İlçesi'ni geride bıraktı. Kılıçdaroğlu, beraberindeki milletvekilleri ve yürüyüşe katılanlar, Kızılcahamam çıkışında verilen öğle molasının ardından zaman zaman sağanak yağmur altında yürüdü.

2017 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN