Arama

Etkinlikler

Dış Ticaret ve Lojistik Zirvesi

Dış Ticaret ve Lojistik Zirvesi

Nişantaşı Üniversitesi bu sene 8’incisini düzenlediği “Dış Ticaret ve Lojistik Zirvesi” ile sektör temsilcilerini öğrencilerle bir araya getiriyor.

İTÜ Tasarım Atölyesi başvuruları uzatıldı

İTÜ Tasarım Atölyesi başvuruları uzatıldı

Geleceğin mimar, şehir plancısı, endüstri ürünleri tasarımcısı, iç mimar ve peyzaj mimarı adaylarına yönelik İTÜ Mimarlık Fakültesi Yaz Okulu kapsamında Tasarım Atölyesi ön başvuruları devam ediyor. Son gün 15 Mayıs!

Otizm uluslararası sempozyumla anlatılacak

Otizm uluslararası sempozyumla anlatılacak

Biruni Üniversitesi sponsor kuruluşların desteği ile 7-8 Mayıs 2018 tarihleri arasında ‘Otizmde Zorlayıcı Davranışlar ve İletişim’ konulu Tanıdan Eğitime Uluslararası Otizm Sempozyumu düzenliyor.

DOUda genç girişimcilik paneli

DOU'da genç girişimcilik paneli

Doğuş Üniversitesi, Genç Girişimcilik Paneli 08 Mayıs Salı 15.00’da Çengelköy Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Abdülhamid dönemine YTÜde ışık tutulacak

Abdülhamid dönemine YTÜ'de ışık tutulacak

Yıldız Teknik Üniversitesi, Sultan II. Abdülhamid Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Türk Tarih Kurumunun ortaklaşa düzenleyeceği “Vefatının 100. Yılında Sultan II. Abdülhamid ve Dönemi Uluslararası Kongresi” 22-24 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Kitlesel fonlama forumu başlıyor!

Kitlesel fonlama forumu başlıyor!

Kitlesel Fonlama Derneği, son yıllarda yükselişe geçen ve girişimcilerin en önemli basamaklarından biri olan kitlesel fonlama (crowdfunding) farkındalığını artırmak için harekete geçti. Sektörün önemli isimlerini ağırlayacak olan Kitlesel Fonlama Forumu, ilk kez 8 Mayıs’ta Nişantaşı Üniversitesi Konferans Merkezi’nde gerçekleşecek.

Festival takviminizi yaptınız mı?

Festival takviminizi yaptınız mı?

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Programı ve Sahne Sanatları Alanı tarafından düzenlenen FESTİVAL 408, 22-29 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

İletişim öğrencilerinden yaratıcı öğrenci festivali

İletişim öğrencilerinden yaratıcı öğrenci festivali

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından düzenlenen yaratıcı öğrenci festivali Project’04, 8 Mayıs tarihinde santralistanbul Kampüsü’nde başlıyor. “Sınırlar” temasıyla kurgulanan festival, fakülte öğrencilerinin yıl boyunca gerçekleştirdikleri projelerini bir araya getirecek. Performanslardan söyleşi ve atölyelere, ödüllü reklamlardan gönüllü kampanyalara öğrencilerin yaratıcılıklarını ortaya koyacakları Project’04 Festivali, 27 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

YTÜde Kültür Günleri şöleni

YTÜ'de Kültür Günleri şöleni

Yıldız Teknik Üniversitesi TÖMER tarafından 27 farklı ülkeden gelen öğrencilerin kendi ülkelerini tanıttığı konferanslar ve stant faaliyetlerinin yer aldığı Kültür Günleri, 8-9 Mayıs 2018 tarihlerindegerçekleştirilecek.

İMÜ Felsefe Bölümü Seminerleri devam ediyor

İMÜ Felsefe Bölümü Seminerleri devam ediyor

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü'nün 2017-2018 Akademik Yılında düzenlemiş olduğu Felsefe Seminerleri'nin 11.'si Yüksek Mimar Tuncer Çakmaklı'nın "Ütopya, Mimari ve Şehir" başlıklı konuşması ile gerçekleşecek.

Ahşap mimari mirasın korunması için ilkeler

"Ahşap mimari mirasın korunması için ilkeler"

Ahşap Yapılarda Koruma ve ICOMOS Ahşap Tüzüğündeki Gelişmeler hakkında Prof.Dr.Zeynep Ahunbay ve Doç.Dr. Aynur Çiftçi'nin konuşacağı 09 Mayıs 2018 tarihinde FSMVÜ Haliç Yerleşkesinde gerçekleştirilecek seminere davetlisiniz.

İbn Haldun Düşüncesi ve Adalet Çemberi

"İbn Haldun Düşüncesi ve Adalet Çemberi"

Türk-Alman Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nin düzenlediği "İbn-i Haldun Düşüncesi ve Adalet Çemberi" konulu etkinlik 02.05.2018 Çarşamba günü 12:30-13:30 saatleri arasında YDYO Konferans Salonu'nda gerçekleşecektir.

2018 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN