Arama

Tüm Yorumlar

kalan karakter 1000

Muhammed Mursi'ye neden darbe yapıldı? haberine yapılan yorumlar (2 yorum)

Adalet Oyan Adalet Oyan

Darbeler canımızı acıtan, yaşanmasını asla temenni etmeyeceğimiz afetlerdir. Fakat hatırlanması hatıralarının canlı tutulması kerih olaylara karşı teyakkuz da olmak için elzem bir gereksinimdir. Gündemi güncel leştirdiği için yazarımıza, bu ortamı sağladığı için fikriyyata teşekkürü bir borç bilirim

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır4
cevapla 04.07.2021 12:56
Adalet Oyan Adalet Oyan

Rabbim merhametiyle muamele etsin. Şehit Muhammed Mursi ve tüm şehitlerimizin ruhu şad mekanları cennet olsun. Mısır firavun medeniyetinin beşiği. Tarih yine tezahür etti. Biz buna şaşırmadık fakat unutmaması gerekir müsteşriklerin ki aynı Mısır Hz. Musa'nın, Hz. Asiyenin... Osmanlı imparatorluğunun da tarih yazdığı topraklardır. Nitekim biz " üzülmeyip gevşemeyeceğiz" çünkü "iman etmişiz ki sonunda iman galip gelecektir". Tarih yeniden tekerrür edecektir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır3
cevapla 04.07.2021 12:39
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FİKRİYAT veya fikriyat.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
2022 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN