Arama

Tüm Yorumlar

kalan karakter 1000

İstiyorum haberine yapılan yorumlar (4 yorum)

Nuray Nuray

Hayatta doğru karar verebilmek için istemek gerekiyor.Her zaman olmasa da bazen bu yanılgıya dusebiliyoruz .tesiptlerinize yürekten katılıyorum.vesselamm..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.11.2020 13:27
Aişe Aişe

Çok,çok isabetli tesbitler olmuş,ihtiyaca binaen istifade ettim,çok teşekkürler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 06.10.2020 05:31
Gülcan Topçu Gülcan Topçu

Çok doğru ve çok güzel bir yazı, Allah razı olsun hocam . Aynı zamanda islam camiasında fetret dönemi yaşayışımızın sebeplerinden biri bence, bizim kararsız oluşumuz ve hep başkalarına karar verme sorumluluğunu yükleyişimiz. Verdiğimiz kararın sonucunun iyi olmamasından kaçmak istiyoruz belki, ya kötü sonuç doğarsa benim verdiğim karardan ? Oysaki bizler sonuçtan değil süreçten sorumluyuz, sizinde sık sık söylediğiniz gibi . Şems Suresinin 7. Ve sekizinci ayeti kerimelerini anımsattınız bana ayrıyeten. Rabbimiz bize iyilik ve kötülük yapma kabiliyetini ve bunun iradesini ilham etmiş biz kullarına . Sonuç olarak iyiyi ve kötüyü herkes kendisi cüzi iradesiyle seçmeli, “nefsini bilen kendini bilir, kendini bilen haddini bilir, haddini bilen rabbini bilir. {Hadis-i Şerif} Selam ve dua ile Gülcan Topçu

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 05.10.2020 23:35
Ayşe Ayşe

Yine ruhumuzu okşayan tespitler , Allah’ım sen tarafından sevilmeyi istiyorummmmmm??????

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 05.10.2020 22:07
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FİKRİYAT veya fikriyat.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2021 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN