Arama

Tüm Yorumlar

kalan karakter 1000

Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın sözleri ve düşünceleri üzerine… haberine yapılan yorumlar (6 yorum)

Abdullah gönbe İst Abdullah gönbe İst

Değerli Hafız Sn EMİN AY Hocam,İslama ve dine MESAFELİ bir kişiden fazla bir şey beklenmez.Allah senden razı olsun.Doldur boşalt fikirli İNSANLARIN toplumda ne gibi dezenformasyonlara neden olduğu biliyoruz ancak peşin hükümlü yargısız infaz yapmada üstümüze kimse yoktur. Yaptığınız detaylı açıklama, tüm ''kenar ortaylılara, aç ıortaylılara '' ders niteliğinde olmuş teşekkürler..

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 14.01.2020 17:42
mehmet emin ay mehmet emin ay

yorumda bulunan aziz ve kıymetli okurlarım. bendeniz de sizlere duygu ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Allah razı olsun sizlerden... Yazıyı yazmaktaki maksadımız, konunun uzmanı olmayan bir kişinin okuyuşumuzu değerlendirmesi değildi elbette... ancak sadece bir görev olarak verildiği ve görev olarak yerine getirildiği açık bir durum olan hususu başka taraflara çekme çabası, bir haksızlığa ve ithama sebep olduğu için bu durumda "sükut ikrardan sayılmasın" diyerek cevap vermek durumunda kaldık. bunu da kamuoyunu bilgilendirme adına sizlerle paylaşmak istedik. selam, saygı ve sevgilerimle..mea

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 16.01.2020 11:29
A.Kul A.Kul

Gönüllerdesiniz çok Saygıdeğer Hocam, sizin tırnağınız bile olamayanlar üzmesin sizi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 14.01.2020 06:02
Durali Aktaş Durali Aktaş

Kuranın kendine özgü okuma yani tecvit kuralları var. Tecvit kurallarına uygun şekildeki her okuyuş doğrudur. Mehmet Emin Hoca'nın okuyuşu benim hoşuma gider. Ama, misafir o caminin imamından dinlemek istemişse, bu yönde bir talep iletilmişse o caminin imamı okuması gerekirdi. Böyle bir talep yoksa sadece Kuran dinlemek istemişse, yerel yetkililerin vereceği kararla kimin okuyacağı belirlenir. Zaten Kuran edeple, huşu içinde dinlenmesi gerekir ki, Kraliçe de öyle yapmış. Mehmet Emin Hocanın okumasını beğenmediğini mi söylemiş İlber Hocaya anlayamadım. Böyle bir durum varsa, 2008 yılından beri bunu neden açıklamamış da şimdi açıklıyor, anlayamadım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.01.2020 22:37
MemişŞENGÜLER MemişŞENGÜLER

Sayın Hocam, o gün Kur'an okuyan bendim. demeniz bile yeterdi. Bizler sizi tanıyor ve Allah için seviyoruz..

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 13.01.2020 20:54
58 58

Aman hocam O çok bilmiş Kervanı durdurma

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.01.2020 16:53
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FİKRİYAT veya fikriyat.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2020 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN