Arama

kirli planı açıkladı

Erdoğan kirli planı açıkladı

, "Güney sınırımız boyunca oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun amacının 'la mücadele olduğunu kim iddia edebilir. Terör koridoru sadece 'yi kuşatmaya yöneliktir."

Beştepe'de düzenlenlen valiler toplantısında konuşan ,'ye çok sert mesajlar verdi. ABD'nin 'nin güneyinde terörle mücadele adı altında hayata geçirmeye çalıştığı kirli plana değinen Erdoğan, "Güney sınırımız boyunca oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun amacının 'la mücadele olduğunu kim iddia edebilir. Terör koridoru sadece Türkiye'yi kuşatmaya yöneliktir." dedi.

'ın yaptığı açıklama şu şekilde:
Biz kabile devleti değiliz. Biz size muhtaç değiliz. Biz sizden paramızla silah istediğimizde 'kongre' diyorsun ama terör örgütüne ücretsiz silah veriyorsun. Niye, "Türkiye'yi güneyden kuşatalım" diye.

Bunlar bizi herhalde görmez, sağır, böyle zannediyorlar. Öyle alışmışlar çünkü ama böyle bir Türkiye yok artık. Uluslararası rekabette de yerini alacak bir Türkiye'yiz. Bunun köşe taşları da sizlersiniz. Sizler dik durusanız bunlar, buralarda en ufak bir cirit atamazlar. Tüm piyonları ile yıllardır besledikleri lejyonerleri ile bunlar üzerimize geliyorlar, gelecekler ama biz sağlam duralım.

Erdoğan: Sig Sauer silahlarını bundan sonra kullanmayacağız

"ZULÜM 1453'TE BAŞLADI" YAZISI TESADÜF DEĞİLDİ

Türkiye asırlık bir hesaplaşma ile karşı karşıyadır. Gezi olaylarında duvarlara ne yazdılar, "Zulüm 'te başladı" diye yazılması, Kadıköy'de, asla tesadüfi değildir. Zulüm olarak görenler olsa olsa Bizans'ın çocukları olur. Bu milletin evladı olmaz.

Güney sınırımız boyunca oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun amacının DEAŞ'la mücadele olduğunu kim iddia edebilir. Terör koridoru sadece Türkiye'yi kuşatmaya yöneliktir. Rejim, 'ya oradan 'yanınızdayız', 'ye 'yanınızdayız' diyor. Barzani ile çatışan şimdi 'beraberiz' diyor.

.
2018 Fikriyat. Tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN